بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
عملیات اجرایی طرح تولید کلسیم کلراید در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر با حضور استاندار خوزستان آغاز شد

استاندار خوزستان کلنگ شروع عملیات اجرایی یک طرح صنعتی با محوریت تولید کلسیم کلراید را با سرمایه گذاری 5.2 میلیون دلار در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر به زمین زد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، این طرح در زمینی به مساحت 22 هکتار اجرا خواهد شد و با رسیدن به مرحله بهره برداری و ظرفیت تولید 15000 تن در سال، برای 100 نفر بصورت مستقیم و 230 نفر غیر مستقیم ایجاد اشتغال می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در حاشیه این آئین که با حضور استاندار و مدیران و نمایندگان دستگاه های مرتبط با حوزه صنعت در استان برگزار شد، اظهار کرد: این طرح با مشارکت بانک توسعه تعاون و اخذ تسهیلات از صندوق توسعه ملی اجرا می شود،

" اخلاق محمدیان " افزود: از کلسیم کلراید در صنایع حفاری، نفت، ساختمان سازی، جاده سازی و غیره استفاده می شود و با توجه به اینکه کشور ایران و استان خوزستان دارای معادن و ذخایر سرشاری از عناصر اولیه این ماده است و همچنین ارزش افزوده قابل توجه، احداث این واحد توجیه اقتصادی بالایی دارد.

وی تصریح کرد: این دومین طرح شیمیایی است که در شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر توسط این سرمایه گذار اجرا می شود و طرح نخست که تولید اسید کلر است در زمینی به مساحت 5 هکتار با سرمایه گذاری 1000 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 200 نفر اجرایی و در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد است و پیش بینی می شود تا خرداد آینده به بهره برداری برسد.

بر اساس این گزارش، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در این آئین از تلاش های شرکت شهرک های صنعتی استان در راستای تأمین زمین مورد نیاز برای این طرح و پیگیری جهت تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تولید، تقدیر کرد.

   1396/12/19

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share