بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
*** بازگشت 26 واحد صنعتی راکد ایلام به چرخه تولید

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی نیز در این زمینه گفت: امسال 26 واحد تولیدی راکد مستقر در شهرک ها و نواحتی صنعتی ایلام به چرخه تولید بازگشته و فعال شدند.

مرتضی دارایی اظهار کرد: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور مسئولان ارشد استان از مهمترین اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی در سال جاری است.

وی افزود: با بازدیدهای مستمر از واحدهای صنعتی استان با حمایت از سرمایه گذاری و صنعت می توان زمینه رونق اقتصادی و رفع معضل بیکاری جوانان را فراهم کرد.

دارایی یادآور شد: همچنین در راستای فراهم کردن زیرساخت های تولید و حمایت از سرمایه گذاری در استان 274 برگ سند تفکیکی شهرک صنعتی دهلران به مساحت 150 هکتار پس از 17 سال دریافت شد و علاوه بر آن سند تفکیکی شهرک صنعتی دره شهر به مساحت 42 هکتار نیز در سال جاری اخذ شد.

وی گفت: طی فرآیند سه ساله تا پایان سال 96 مجموعا 370 هکتار اسناد تفکیکی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان صادر شده که از ابتدای تاسیس شرکت تا سال 93 دارای رشد 300 درصدی است.

با توجه به اهمیت صدور اسناد تفکیکی برای تسریع و تسهیل فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی بهره‌بردار دارای مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند، طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده با همکاری اداره کل ثبت استان، به دنبال اخذ سند تفکیکی بخش دیگری از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان هستیم.

وی تاکید کرد: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور مسئولان ارشد استان از مهمترین اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی است.

در این دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام و هیات همراه ضمن بازدید از خط تولید کارخانه های زرجین بافت، پویا نخ، نهرباران زاگرس، صنایع شیر زاگرس، باختر گستر پارسیان و بهین سیروان زاگرس، فرا شیمی ایلام، زاگرس کمپرس پارس و مرکز کسب و کار شهرک صنعتی ایلام از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی ایشان آشنا شدند.

 

 

 

 

   1396/12/19

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share