بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تقدیر از واحدهای تولیدی در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هفت واحد تولیدی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار داشت: در این همایش از واحدهای تولیدی پویانخ، زرجین بافت، کبیر لوله دره شهر، باخترگستر پارسیان، کوشاب غرب، زاگرس سیمره، سیف گستر تقدیر بعمل آمد.

دارایی افزود: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با نظارت دقیق و به منظور ارزیابی عملکرد بنگاه های اقتصادی متقاضی و شناسایی و انتخاب بنگاه های اقتصادی برتر، با حضور نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مرتبط این واحدهای تولیدی را انتخاب کرده است.

وی بیان کرد: انتخاب و معرفی الگوهای موفق در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سبب ایجاد تثبیت و تحکیم ساختار رقابتی سالم و واقعی و تشویق فعالیتهای واحدهای تولیدی و خدماتی در جهت حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان می شود چرا که به طور قطع و یقین آن بنگاهی در بازار رقابت ماندگار خواهد بود که بتواند جایگاه و رضایتمندی مشتری در جهت استفاده از کالا یا خدمات خود را ارتقاء دهد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام تصریح کرد: رعایت حقوق مصرف کنندگان از جانب واحد های تولیدی و خدماتی و ایجاد انگیزه هرچه بیشتر در میان آنها وظیفهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است که برای رسیدن به این هدف عوامل خاصی نظیر: کیفیت، قیمت، خدمات، اطلاعرسانی و... باید در نظر گرفته شود.

دارایی در ادامه افزود: نکات ظریفی مانند ارزشهای اجتماعی، اعتقادات، باورها و سلیقه مصرف کنندگان می باید، مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: این همایش با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد در روز نهم اسفند ماه هرسال که به عنوان روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تقویم رسمی کشور نامگذاری شده است.

 

   1396/12/19

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share