بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
2 مناقصه برای گازرسانی به ناحیه صنعتی مود و بشرویه

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی خبر داد: برای گازرسانی به ناحیه های صنعتی مود و بشرویه دو مناقصه برگزار و پیمانکار پروژه ها مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، عباس جرجانی از انعقاد قرارداد برای گازرسانی به ناحیه صنعتی مود و سربیشه خبر داد و گفت: برای تکمیل زیرساخت های سرمایه گذاری عملیات گازرسانی به ناحیه صنعتی مود آغاز شده و قرارداد آن با پیمانکار منعقد شده است.

وی افزود: در صورتی که در روند کار مشکلی رخ ندهد این پروژه در شش ماهه اول سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مقرر شد شهرک صنعتی سربیشه گازرسانی شود که بر این اساس عملیات گازرسانی به این شهرک انجام و در دهه فجر امسال افتتاح شد که اکنون در حال تزریق گاز به شبکه توزیع این شهرک هستیم.

 جرجانی با بیان این که گازرسانی به شهرک صنعتی سربیشه یک کار مشترک بین این شرکت و شرکت گاز استان است، افزود: هر یک از شهرک ها و نواحی صنعتی استان یک پست تقلیل فشار دارد و پست تقلیل فشار این شهرک هم ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.

وی اظهار کرد: مناقصه اجرای پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی بشرویه هم برگزار و پیمانکار آن نیز مشخص شد اما به دلیل نا مناسب بوده قیمت آن تجدید مناقصه شد و به زودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

به گفته وی مناقصه ای هم برای تامین آب شهرک صنعتی فردوس برگزار شد که به زودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز می شود.

 

   1396/12/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share