بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید دانش آموزان هنرستان فنی حرفه ای از شهرک صنعتی سیاهکل

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : رعایت ملاحظات زیست محیطی یک اصل برای تمامی فعالان در عرصه صنعت است .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری جهت آشنایی دانش آموزان با فضای تولید و کسب و کار و اهمیت نقش محیط زیست در صنعت ، مراسم درختکاری با حضور دانش آموزان هنرستان فنی حرفه ای دختران ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ، مشاور بانوان فرمانداری سیاهکل ، مشاور بانوان شهرک های صنعتی و جمعی از مسئولان در شهرک صنعتی سیاهکل انجام پذیرفت .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : پساب و پسماند زباله پلیدترین عنصر روی زمین هستند چون باکتریهای موجود در خاک را نابود، زمین را عقیم، به سفره‌ های آب زیر زمینی نفوذ و دوباره به سطح خاک می‌آیند و تمام موجودات زنده، درختان، گیاهان و بذر‌های سطح خاک را نابود می‌کنند.

در این خصوص مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان رعایت ملاحظات زیست محیطی را یک اصل برای تمامی فعالان در عرصه صنعت دانست و گفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین شهرکهای صنعتی و محیط زیست استان وجود دارد.

احمد علی شهیدی شهرکهای صنعتی را یکی از بهترین وکامل ترین مکانهای صنعتی در کشور دانست و افزود: این شهرکها در امر رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی پیشگام هستند.

وی همچنین با اشاره به وجود صنوف مزاحم و پراکنده در محدوده های شهری خواستار برنامه ریزی و حمایت با هدف انتقال این واحدها به درون شهرکهای صنعتی شد.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : توسعه شهرکهای صنعتی خصوصی و استقرار واحدهای تولیدی در این شهرکها گامی موثر برای تعدیل و حذف پسابهای خطرناک از پیکره مظلوم و بی دفاع محیط زیست است.

وی بررسی، مطالعه و رصد کامل واحدهای مزبور به لحاظ نوع آلودگی، تجهیز و تکمیل تصفیه خانه های صنعتی را از مهمترین اقدامات با هدف کاهش آلودگی واحدهای صنعتی و توسعه پایدار محیط زیست استان ذکر کرد.

شهیدی در ادامه به اهمیت وجود سسیتمهای تصفیه در نواحی و شهرکهای صنعتی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر پروژه های عمرانی مهم و زیربنایی در رابطه با محیط زیست و تصفیه خانه های فاضلاب در سطوح شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده است.

لازم به ذکر میباشد ، دانش آموزان از دو واحد صنعتی ماه و خورشید نصف جهان تولیدکننده انواع موزاییک و صنایع غذایی سیبون نیز بازدید نمودند .

   1396/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share