بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مهمترین اثرات فضای سبز در شهرک ها و نواحی صنعتی ، کارکرد های زیست محیطی آنها است

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت :  138 هکتار فضای سبز ایجاد شده از بدو تاسیس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان تا پایان سال 96 ایجاد شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، احمد علی شهیدی گفت : فضای سبز با خواص چند جانبه ای که دارد نقش فوق العاده ای در زندگی بشر دارد . تکامل حیات ، نظم ناشی از آن است و فضای سبز که جزئی از مجموعه حیات است ، طبعا از هر نظر برخوردار و در کنار تنوع و نظم ، قطعا زیبایی را به همراه خواهد داشت و همین طور در کنار زیبایی کمال را .

وی در ادامه بیان داشت : مهمترین اثرات فضای سبز در شهرک ها و نواحی صنعتی  ، کارکرد های زیست محیطی آنها است که ایجاد تعادل بخشی در شهرک ها و نواحی صنعتی از یک سو و بالا بردن سطح زیبایی از سوی دیگر ، سبب افزایش کیفیت زیستی آنها شده و برای تداوم آن باید کلیه عوامل لازم به کار گرفته شوند .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : در همین راستا اقدامات متعددی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان صورت گرفته که بخشی از آن عبارت است از ، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در 20 شهرک و ناحیه صنعتی ، گاز رسانی به 29 شهرک و ناحیه صنعتی صنعتی در جهت کاهش آلودگی هوا ،10 تصفیه خانه فاضلاب در حال بهره برداری و 4تصفیه خانه فاضلاب در دست احداث ، ایجاد سیستم مناسب جهت بهره برداری از تصفیه خانه ها با تهیه دستورالعمل های نموداری و راهبردی برای کادر تصفیه خانه ها و تفکیک تصفیه خانه های شهرک های صنعتی مختلف .

شهیدی در ادامه چنین بیان داشت که  :138هکتار فضای سبز از بدو تاسیس شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان تا پایان سال 96 ایجاد شده است .

وی گفت : تعداد درخچه های دائمی کاشته شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان گیلان بیش از 186010 اصله می باشد .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار برای صرفه جویی در آبیاری فضای سبز در شهرک ها و نواحی صنعتی و هرس نهال ها در جهت ایجاد و توسعه فضای سبز در شهرک های صنعتی در نظر گرفته شده و اجرا می شود.

   1396/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share