بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
منطقه فناوری انرژی خوزستان با حضور استاندار افتتاح شد

منطقه فناوری انرژی خوزستان مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی اهواز توسط استاندار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در آئین افتتاح و رونمایی از این منطقه که ظهر امروز ( چهار شنبه )  برگزار شد، هدف اصلی منطقه ویژه فناوری استان شبکه سازی بین صنعت و دانشگاه و صنایع کلان فعال در حوزه نفت، گاز ، حفاری و پتروشیمی  اعلام شد.

منطقه ویژه فناوری خوزستان یک شبکه متشکل از جامعه ممیزی و بازرسی ایران، انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی استان، شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، دانشگاه شهید چمران اهواز، پارک علم و فناوری خوزستان و پژوهشگاه صنعت نفت است.

ارزیابی های کیفی، آموزش نیروی انسانی، پشتیبانی از تورهای صنعتی و نمایشگاه ها، تعامل دوجانبه برای استقرار در شهرک های صنعتی، شناسایی و اولویت بندی فناوری ها، تولید، انتقال و ارتقای فناوری در حوزه انرژی، توسعه محصولات دانش بنیان حوزه انرژی، انجام پروژه های حوزه نفت و گاز، توسعه دانش و به کارگیری فناوری های نو از جمله اقداماتی است که در قالب این شبکه سازی صورت می گیرد.

منطقه فناوری انرژی خوزستان به عنوان یک اکوسیستم نوآوری در حوزه های نفت، گاز، آب و نیرو مبتنی بر مزیت های بومی استان خوزستان و بر پایه تقویت روابط بین بنگاهی و شبکه سازی با مشارکت تولیدکنندگان، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، پارک علم و فناوری، سرمایه گذاران و کارفرمایان حوزه های نفت و نیرو شکل گرفته است.

از قابلیت های این منطقه می توان به اولویت در بهره برداری از توان و ظرفیت های موجود در استان خوزستان، اتکا به بخش خصوصی، توان تامین مالی، برخورداری از همکاری و مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت، توان پاسخ سریع به نیازهای عملیاتی مناطق نفت خیز جنوب و غرب کشور، دسترسی به صاحبان فناوری خارجی اشاره کرد.

 

   1396/12/16

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share