بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
روند توسعه خوشه های صنعتی خوزستان مطلوب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت:روند توسعه  خوشه های صنعتی استان بویژه خوشه سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی که تبدیل به انجمن شده است نسبت به برنامه های توسعه ای کشور بسیار مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در آئین افتتاح و رونمایی از منطقه فناوری انرژی خوزستان که امروز ( چهارشنبه ) در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز با حضور استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، اظهار کرد: سال 83 نخستین خوشه های صنعتی خوزستان شکل گرفتند و فراز و فرودهای بسیاری تاکنون که خوشه خرما، تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، ادوات کشاورزی و غیره بسیار موفق هستند طی کردند ، در دو سال اخیر ایده تشکیل چنین منطقه ای شکل گرفت  و می توان گفت امروز شاهد به بار نشستن زحمات و پیگیری های متولیان این منطقه و تمامی دستگاه های  اجرایی مرتبط هستیم.

محمدیان ادامه داد: خوزستان استانی برخوردار از ظرفیت های فراوان برای سرمایه گذاری است که به فعلیت در آوردن این ظرفیت ها مستلزم شبکه سازی و تدوین استراتژی در حوزه های مختلف است که یکی از این حوزه ها نفت و گاز است و خوشبختانه با افتتاح منطقه فناوری انرژی استان شاهد شکل گیری یک شبکه بسیار منسجم و هدفمند در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت و تدوین دانش فنی هستیم.

وی افزود: توسعه خوشه های کسب و کار زمینه ساز افزایش صادرات، رقابت پذیری، همرسانی فناوری و غیره می شود بنابراین این امر در حوزه وظایف نرم افزاری و بسیار حائز اهمیت شرکت شهرک های صنعتی استان است.

عضو شورای راهبری منطقه فناوری انرژی خوزستان تصریح کرد: امیدواریم این منطقه بتواند با هم افزایی و هم پوشانی با نظام مبادلات پیمانکاری فرعی خوزستان، توجهات و تقاضاها را به سمت و سوی توانمندی های بخش خصوصی و صنایع کوچک و متوسط که مولد اشتغال و تولید هستند متمرکز سازد.

در آئین افتتاح و رونمایی از منطقه فناوری انرژی خوزستان 6 تفاهم نامه همکاری بین سازمان عامل این منطقه و پژوهشگاه صنعت نفت، جامعه ممیزی و بازرسی ایران، دانشگاه شهید چمران، پارک علم و فناوری خوزستان، شرکت شهرکهای صنعتی استان و انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان امضا شد.

 

 

 

   1396/12/16

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share