بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اصلاح و بهبود فرآیندها در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

 

 معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت از کاهش فرآیند واگذاری زمین به مردم با بهبود واصلاح فرآیندها خبرداد.

 به گزارش عمومی ،  صادق نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در جلسه اصلاح و بهبود فرآیندها که با حضور مشاور و نمایندگان سازمان اداری و استخدامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان شرکت های استانی برگزارشد،  اعلام کرد: در حال حاضر فضای کسب وکار از وضعیت مناسبی برخوردار نیست  و ما باید  با همراهی سایر دستگاه های اجرایی به سمت اصلاح و بهبود فرآیندها حرکت نماییم.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به سهم 90 درصدی صنایع کوچک  از صنعت کشور  تصریح کرد:

با ایجاد بسترهای مناسب جهت حذف بروکراسی اداری و بهره مندی از پتانسیل های موجود در صنایع کوچک می‌توان تحول بزرگی در کشور را رقم زد.

 نجفی کاهش فرآیند واگذاری زمین به مردم با ساماندهی واصلاح فرآیندها را مورد تاکید قرار داد و افزود: واگذاری اراضی صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی به صورت سیستماتیک از جمله اهداف  اصلاح فرآیندها در سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  در ادامه بیان اینکه اگر 17درصد جامعه ای کارآفرین و نخبه باشند.،آن جامعه توسعه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: در جامعه ما جوانان کارآفرینی  وجود دارند که نقش  تعیین‌کننده ای در بهبود وضعیت اقتصادی کشور برعهده دارند.

نجفی تصریح کرد: هدف ما در وزارت صنعت ، معدن وتجارت حمایت از کارآفرینان خلاق است که در این راستا  اقداماتی در جهت   بهبود فضای کسب وکار و کاهش بروکراسی اداری انجام داده اییم. 

   1396/12/16

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share