بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دومین جلسه راهبری خوشه های صنعتی استان اردبیل

با حضور استاندار اردبیل و مدیران دستگاههای دولتی دومین جلسه راهبری خوشه های صنعتی در شرکت شهرکهای صنعتی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل : در این جلسه اکبر بهنامجو استاندار اردبیل ضمن حمایت از ایجاد خوشه های صنعتی در استان گفت : طرح ایجاد و راه اندازی خوشه های صنعتی برای بازار عرضه و تقاضا مفید بوده و باعث افزایش راندمان تولید می شود.

بهنامجو تصریح کرد : واحدهای تولیدی برای افزایش تولید و همچنین عرضه بیشتر محصولات         می توانند ضمن شناسایی بازارهای هدف کالاهای تولیدی خود را برند سازی کنند.

وی ادامه داد : به منظور کمک به رونق صادرات و مطالعه یافتن بازارهای خارجی مناسب برای کالاهای تولیدی در استان آماده ارایه هر نوع کمک و تخصیص منابع مالی هستیم.

استاندار اردبیل همچنین به مشکلات بعضی از صادرکنندگان در ارتباط با بالا بودن نرخ های مالیاتی اشاره کرد و افزود  : کمک های خوبی در این باره انجام گرفته و در مواردی میزان مالیات تعیین شده چندین برابر کاهش یافته است.

بهنامجو تصریح کرد : به منظور حمایت از تولیدات داخلی با هرگونه واردات کالاهایی که در ایران و به ویژه در استان اردبیل تولید می شود مخالفت نموده و به شکل قاطع مانع از این کار می شویم.

وی همچنین برپایی نمایشگاههای دائمی در اردبیل به منظور عرضه توانمندی های داخل استان در زمینه تولید انواع کالاها و فرآورده ها را برای شناساندن و بازاریابی آنها ضروری دانست و از مدیران ذیربط خواستار پیگیری موضوع برای تحقق این امر شد.

در ادامه استاندار اردبیل اظهار کرد : برای کمک به رونق تولید و سرمایه گذاری در استان اردبیل تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا با حذف بعضی مقررات دست و پاگیر فرآیند آن را در مراحل گوناگون آسان کنیم.

 

   1396/12/15

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share