بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری جلسه نحوه تامین آب شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: در راستای اجرایی نمودن سیاست ها و استراتژی های شرکت و با عنایت به نقش شهرک ها و نواحی صنعتی به عنوان کانون های تولید، در ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای و معاونین این دو ارگان برای بررسی وضعیت زیرساخت های آب شهرک ها و نواحی صنعتی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار داشت: در این جلسه نحوه تامین و میزان آب شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دارایی بیان کرد: بررسی میزان آبدهی موجود و تخصیص آبی چاه های حفاری شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، بررسی تامین آب شهرک صنعتی ایوان از چاه سیاهگل، تجهیز چاه آب ناحیه صنعتی شباب، تامین آب کوتاه مدت شهرک صنعتی ایلام از سد ایلام، بررسی تامین آب صنعتی برای تاسیس ناحیه صنعتی کارزان، تامین آب بلند مدت شهرک صنعتی مهران از طریق سامانه گرمسیری، تشکیل کارگروه مشترک دو ارگان برای برآورد و محاسبه حجم آب مصرفی چاه های تامین آب شهرکها و نواحی صنعتی استان و ... از عمده ترین موضوعات این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: مدیریت جهادی و همکاری و همراهی مدیران دستگاههای اجرایی استان موجب تامین امکانات اولیه زیرساختی شهرکها و نواحی صنعتی مانند آب و مخابرات، برق و گاز و به طبع توسعه اقتصادی و پویایی بخش صنعت خواهد شد.

 

   1396/12/15

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share