بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در افتتاح رسمی پاویون دائمی جمهوری اسلامی ایران در شانگهای چین مطرح شد: عرضه محصولات خوشه های و کنسرسیوم های فرش کشور

 

پاویون دائمی ایران در منطقه آزاد شانگهای با همکاری رایزن بازرگانی ایران در شانگهای با حضور، معاون صنایع کوچک و همچنین عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی، این پاویون بستر مناسبی جهت عرضه تولیدات و محصولات خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور که شامل 16 استان می شود فراهم آورده است.

علی ترکاشوند، عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به اهمیت روابط اقتصادی ایران و چین گفت: چین اولین شریک تجاری ایران در سال های گذشته بوده است و با توجه به تغییر شرایط اقتصادی و اجتماعی در چین در سال های گذشته این کشور به عنوان یک بازار بالقوه برای محصولات کشورمان مطرح است.

وی با اشاره به اقبال خریداران چینی نسبت به فرش دستباف ایران افزود: عرضه فرش و دستبافت های ایران در پاویون دائمی ایران در چین فرصت مناسبی را جهت آشنایی بیشتر مردم و تجار چین با فرش ایرانی ایجاد خواهد کرد و سازمان صنایع کوچک از حضور خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور در چین حمایت ها می نماید.

 

معاون سازمان صنایع کوچک :ایجاد بستر مناسب جهت عرضه محصولات ایرانی در چین

 

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نیز در حاشیه مراسم افتتاح با اشاره به اهمیت روابط تجاری دو کشور گفت: این پاویون به منظور تقویت روابط تجاری دو کشور و ایجاد بستری جهت عرضه محصولات ایرانی در چین راه اندازی شده است.

سلیمانی افزود: این پاویون که با تلاش رایزن بازرگانی ایران در شانگهای با جذب سرمایه گذاران چینی و تجار و تولیدکنندگان ایرانی راه اندازی شده است می تواند در معرفی محصولات و کالاهای ایرانی به تجار و همچنین مردم چین موثر باشد.

سلیمانی با اشاره به اهمیت بازار چین برای فرش دستباف ایرانی و فعالیت پروژه های توسعه خوشه فرش دستباف در 16 استان کشور گفت: سازمان صنایع کوچک ضمن عقد تفاهم نامه ای زمینه عرضه محصولات و تولیدات خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور در این پاویون را فراهم کرده است.

او اظهار امیدواری کرد این پاویون بستر مناسبی جهت عرضه فرش دستباف ایرانی در چین فراهم آورد.

 

دبیرخوشه های فرش دستباف کشور:  اجرای پروژه توسعه خوشه فرش در 16 استان کشور

 

محمد امین، دبیرخوشه های فرش دستباف کشور با اشاره به همکاری های صورت گرفته با رایزن بازرگانی ایران در شانگهای جهت عرضه تولیدات خوشه های فرش کشور در این پاویون گفت: با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، رایزن بازرگانی ایران در شانگهای و دبیرخانه خوشه های کشور بستر مناسبی جهت عرضه محصولات و تولیدات خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور در این پاویون فراهم آمده است.

امین با اشاره به اینکه پروژه توسعه خوشه فرش در 16 استان کشور به اجرا در آمده است افزود: سبد کاملی از دستبافته های کشورمان در خوشه های فرش کشور تولید میشود که امیدواریم با حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بتوانیم در زمینه معرفی هرچه بهتر آن در بازار چین قدمهای موثری برداریم.

پاویون ایران در زمینی به مساحت 5400 متر و در ساختمانی دو طبقه در منطقه آزاد تجاری شانگهای افتتاح شده است.

هدف از راه اندازی این پاویون، عرضه کالاهای برتر و نمونه ایران در بازار چین است.

در این پاویون محصولاتی در حوزه های مختلف اقتصادی، تجاری، عمرانی و فناوری عرضه شده است.

از جمله امتیازات منطقه آزاد تجاری شانگهای، فروش و عرضه کالاهای ایرانی بدون پرداخت عوارض است.

در 10 سال گذشته چین بزرگ ترین شریک تجاری ایران بوده است قبل از تحریم ها، در خلال آن و پس از امضای برجام نیز چین بزرگ ترین وارد کننده و صادرکننده کالا به ایران بوده است.

   1396/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share