بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت : بخش خصوصی در کنار دولت باید در موضوع اشتغالزایی و صنعت وارد عرصه شوند

 

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران درنشست مشترک با نمایندگان مجلس و تشکل های صنعتی سبزوار و داورزن مطرح کرد: برنامه های آینده این سازمان شناسایی ، بازسازی و به ظرفیت رسانی ۳۱هزار ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک است.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه مدیران برای ایجاد تحولی عظیم در بخش اشتغالزایی کشور باید فعالیت جهادی انجام دهند، اظهارداشت: بخش خصوصی در کنار دولت باید در موضوع اشتغالزایی و صنعت وارد عرصه شوند.

صادق نجفی افزود: امروزه باید در مقابل کوچک ترین مشکلاتی پاسخگو بایشم و بی توجهی به مشکلات به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: رئیس جمهور برای سال آینده دستور صادر کرده که موضوع مهارت آموزی مردم در کشور به صورت کامل اجرایی شود.

نجفی بیان کرد: امسال حدود 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رونق اشتغالزایی به شهرهای کمتر از 10 هزار نفر اختصاص یافته است که با کارمزد کمتر از 6 درصد به متقاضیان داده می شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: جهت حمایت از سرمایه گذاران و رونق اشتغال کشور، نیمی از هزینه واگذاری زمین در شهرک های صنعتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مشوق به سرمایه گذارا ن پرداخت می شود.

 

2 طرح ویژه   وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

صادق نجفی همچنین  در نشست بررسی مشکلات شهرک های صنعتی غرب خراسان رضوی در سبزوار :  برای رغبت سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید پرداخت هزینه زمین 42 ماه تقسیط می شود و در صورت ایجاد کارآفرینی 6 ماه دیگر به مهلت پرداخت اقساط اضافه می شود و اگر طرح یکساله تکمیل و به تعهد اشتغال عمل شود 10 درصد دیگر تخفیف داده می شود.

نجفی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت 2 طرح ویژه ارائه کرده که یکی طرح کارورزی و دیگری بحث استاد شاگردی است که در این طرح دولت هزینه حق بیمه اشتغال های جدید را تا یک سال پرداخت می کند.

وی با اشاره به راه انداری نواحی صنعتی در دهستان های کشور افزود: هزار کارآموز آموزش ها مهارتی و اشتغالزایی را آموزش می دهند چون یکی از مشکلات واحدهای تولیدی پایین بودن مهارت آموزی و بهره وری است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به مشکل نداشتن تصفیه خانه در برخی نواحی صنعتی کشور گفت: یکی از راهکار ورود بخش خصوصی برای احداث تصفیه خانه است و وزارت صنعت تضمین می دهد آب آن را خریداری کنند.

 

   1396/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share