بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استاندار خراسان رضوی : فعالیت 45 شهرک و ناحیه صنعتی در خراسان رضوی

 

استاندار خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در مشهد به فعالیت 45 شهرک و ناحیه صنعتی در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: شهرکهای صنعتی در این استان ظرفیت مناسبی برای توسعه دارند و می توان با کمک به آنها در کاهش هزینه های سربار به بخش تولید رونق بخشید.

وی همچنین خواستار کاهش تعرفه های برق، آب، گاز، ایجاد راه دسترسی مناسب به شهرکها و ارزان کردن قیمت واگذاری زمین به واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی شد و ادامه داد: برنامه ریزی در استان   براساس تحقق اهداف دولت مبنی بر رونق تولید و اشتغال پایدار صورت گرفت.

استاندار خراسان رضوی گفت: رئیس جمهوری اخیرا برای توسعه اشتغال روستاییان 12 هزار میلیارد تومان ابلاغ کرد و دستور داد استانها باید تا پایان تیر امسال سهم خود را از این اعتبارات جذب کنند در غیر این صورت سهم آنها به استان دیگر اختصاص می یابد.

وی به ظرفیتهای خراسان رضوی به ویژه مشهد در بحث سوغات نیز اشاره و بیان کرد: ارزش ریالی سوغات در مشهد سالانه سه هزار و 700 میلیارد تومان برآورد شد. این شهر سالانه پذیرای 28 میلیون زائر و این ظرفیتی است که تاکنون به خوبی از آن بهره نگرفته ایم.

رشیدیان به فعالیت 6 هزار واحد صنعتی در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: 95 درصد این واحدها با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعال شده اند.

وی افزود: در دولت یازدهم اقدامات زیادی برای توسعه سرمایه گذاری صنعتی در استان انجام گرفت که ایجاد واحدهای بزرگی در منطقه سنگان برای بهره گیری از سنگ آهن و راه اندازی واحدهای فولادی، بزرگترین کارخانه تولید شیشه در فریمان و یکی از بزرگترین کارخانه های کاغذسازی در بینالود از جمله این اقدامات است.

استاندار خراسان ضوی با اشاره به مزیتهای فوق العاده استان در صنعت چرم و فعالیت واحدهای دامی با ظرفیت تولید 14.5 میلیون تن نیز اشاره و بیان کرد: واحدهای صنعتی فعال در بخش چرم از غرب استان جمع آوری و در منطقه ای به نام چرمشهر در جاده میامی متمرکز شدند تا بتوان آلودگی زیست محیطی آنها را مهار کرد.

   1396/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share