بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
970طرح صنعتی در شهرک های صنعتی البرز در مرحله ساخت وساز هستند
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرزگفت: 970 طرح صنعتی در شهرک ها ی صنعتی استان در مرحله اجرای عملیات ساختمانی، نصب سوله و نصب تجهیزات و ماشین آلات می باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،جهانگیر شاهمرادی افزود: با بهره برداری از این تعداد طرح بیش از 12000نفر اشتغال ایجاد می شود.
وی یادآور شد: به منظور احداث واحدهای تولیدی در شهرک ها ی صنعتی استان هم اکنون دو هزار کارگر ساختمانی مشغول به فعالیت هستند.
این مسئول در ادامه گفت: همکاری و تعامل مسئولان استان با تولیدکنندگان در شهرک ها ی صنعتی در جهت رفع مسائل و مشکلات تولید موثر است.
شاهمرادی با اشاره به پیاده‌سازی توسعه خوشه‌های کسب و کار جدید، انجام مطالعات امکان‌سنجی توسعه خوشه‌های کسب و کار، ایجاد و توسعه کنسرسیوم‌های صادراتی، ایجاد شرکت‌های مدیریت صادرات، آموزش مدیران و کارکنان و مشاوران صنایع کوچک، نوسازی صنایع کوچک و به بهره‌برداری رساندن طرح‌های نیمه‌تمام را کل پروژه‌های مصوب اقتصادمقاومتی این شرکت عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،آموزش را از برنامه‌های اولویت دار این شرکت عنوان کرد و افزود: بیش از 5909 نفر از دست‌اندرکاران واحدهای صنعتی را در زمینه‌های مالی، دانش فنی تولید، بازاریابی، کارآفرینی و مانند آن از برنامه های آموزش این شرکت برخوردار شده اند.
   1396/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share