بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازگشت 66 واحد صنعتی راکد در شهرکهای صنعتی خوزستان به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت:  از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه، 66 واحد  راکد  ومستقر در شهرک های صنعتی استان با ظرفیت ایجاد اشتغال برای 987 نفر به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " اظهار کرد: عمده مشکلات واحدهای صنعتی راکد کمبود نقدینگی، بازار، تأمین مواد اولیه، دستگاه ها و ماشین آلات، اختلاف شرکا و غیره است اما  عاملی که بیشترین سهم را در رکود واحدها دارد کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است به شکلی که 57 واحد از این 66 واحد صنعتی راکد به همین دلیل تعطیل شدند.

محمدیان بیان کرد: همچنین از این تعداد،  15 واحد صنعتی در سالجاری راکد شدند که خوشبختانه در فاصله زمانی چند ماهه با حمایت هایی شامل پیگیری وضعیت آنان در کارگروه های تخصصی استان، همرسانی فناوری، تزریق منابع مالی و ... مجدداً احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند .

وی یادآور شد: برخی از واحدهای صنعتی در دوره فعال بودن نیز قادر به فعالیت با ظرفیت تولید واقعی خود نیستند و حتی با کمتر از 30 درصد ظرفیت مشغول به کار هستند، این واحدها اگر راکد شوند بازگرداندن مجدد آنان به چرخه تولید در درصد بالایی از موارد، فاقد توجیه بوده و به فاصله اندکی مجددا دچار رکود می شوند که به این واحدها اصطلاحاً واحدهای مُرده گفته می شود، برنامه ریزی و هدف گذاری ما بازگرداندن واحدهایی به چرخه تولید است که در دوره فعالیت نیز با درصد قابل توجهی از ظرفیت تولید خود فعال بوده اند .

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تأکید کرد: این آمار تا پایان بهمن ماه سال جاری است و احتمال دارد تا پایان سال واحدهای بیشتری نیز به چرخه تولید بازگردند.

 

   1396/12/13

Rating: 0/10 ( 0 )
Share