بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آشنایی اصناف تولیدی با خدمات قابل ارائه کلینیک صنایع غذایی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به نقش تاثیرگذار خدمات کلینیک صنایع غذایی در واحدهای صنفی و روند رو به رشد آنها توسط این کلینیک در شهرک‌های صنعتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست با رئیس اصناف مشهد و اتحادیه ها، گفت: در راستای افزایش رشد و رونق واحدهای صنفی و به منظور اجرای هرچه بهتر اهداف اقتصاد مقاومتی و رشد، توسعه و تقویت کیفیت تولیدات داخلی، خدمات کلینیکی به صنعتگران استان و واحدهای صنفی ارائه می‌شود تاضمن توانمندی بیشتر آنها به بازارهای صادراتی دسترسی ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: از مشاوره‌ها و برنامه‌های خدمات کلینیکی که به واحدهای صنعتی وصنفی در زمینه‌های مورد نیاز آنها ارائه می‌شود، ارتقاء تکنولوژی، فرمولاسیون، بسته بندی، نیروی انسانی، بازاریابی و مدیریت فروش و صادرات است.
مهدی زاده مقدم ادامه داد: خوشبختانه کلینیک صنعت سبب شده واحدهایی که قبلاً با کمتر از ظرفیت خود تولید می‌کردند به چرخه ظرفیت تولید اسمی خود بازگردند و حتی روند تولید آنها نیز بیشتر شود.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: توانمند سازی واحدهای صنعتی وصنفی یا ارائه خدمات فنی و مشاوره ای توسط کلینیک صنایع غذایی شهرک فناوری انجام می شود تا واحدهای صنفی به ارتقا سطح توانمندی های بالایی دست پیدا کنند.

وی در پایان گفت: در راستای برنامه های مختلف خدمات کلینیکی به صنایع در تمامی زمینه های مورد نیاز واحدهای صنعتی و صنفی از قبیل مشاوره در دانش فنی و فرمولاسیون، بازاریابی  و مدیریت فروش و صادرات، مالی و حقوقی و سرمایه گذاری، استقرار سیستم ها و استانداردها و خدمات گوناگون دیگر با استفاده از مشاورین خبره و متخصص انجام می شود.

 

   1396/12/13

Rating: 0/10 ( 0 )
Share