بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 12 پرونده راکد در شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

جلسه شورای حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور ابراهیمی داور و نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، در محل شرکت برگزار شد.

 گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سید مسعود عظیمی مدیرعامل شرکت گفت: در این جلسه که با حضور لطفی معز مدیر حقوقی و قراردادهای سازمان صنایع کوچک و نیز نمایندگانی از واحدهای صنعتی برگزار شد، 12 پرونده مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت و داور مرضی الطرفین نظر نهایی خویش را صادر کرد.

عظیمی افزود: طی این جلسه از مجموع پرونده های رسیدگی شده، تصمیم داوری مبنی بر 10 پرونده فسخ قطعی و 2 مورد اعطای مهلت قرار گرفت که در مجموع بیش از 44 هزار متر مربع از اراضی شهرکهای صنعتی در مرحله آزادسازی قرار گرفت.

وی هدف از تشکیل این شورا را پیگیری اجرای تعهدات طرف های قرارداد با شرکت به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در شهرکهای صنعتی استان عنوان کرد و افزود: از اولویتهای ما در شهرکهای صنعتی استان یزد باز پس گیری عرصه های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری به طورمنظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجراست.

 

 

   1396/12/13

Rating: 0/10 ( 0 )
Share