بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کنترل ساخت و ساز در شهرک های صنعتی استان البرز بیشتر می شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: برای کیفی سازی فعالیتهای عمرانی، نحوه نظارت و کنترل ساخت و ساز در شهرک های صنعتی استان تشدید می شود
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز
جهنگیرشاهمرادی با اشاره به اینکه روند افزایشی تولید محصولات واحدهای شهرکهای صنعتی استان البرز قابل توجه است، افزود: این روند افزایش در شهرکهای صنعتی باید تشدید شود و نظارت بر این واحدها باید به طوری باشد که تولیدکنندگان در این میان دچار ضرر نشوند.
وی افزود: ساخت و سازهای طرحهای صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهرکها ی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجرا و ساخته می شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقاء کیفیت این پروژه‌ها، مستقیما بر آنها نظارت دارد تا تخلفی در این زمینه صورت نگیرد.
شاهمرادی بیان کرد:تمام ساخت وسازواحدهای صنعتی ازمرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی زیر نظر مستقیم این شرکت و بر اساس ضوابط و اصول ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) احداث شده و در صورت رعایت نشدن اصول ساخت و ساز، پایان کار ساختمانی صادر نمی شود و لازم است با همکاری انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلف احتمالی جلوگیری شود.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی البرز تصریح کرد: در حال حاضر970 طرح صنعتی در شهرکها ی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز، دیوارکشی، نصب سوله و ماشین آلات است.

   1396/12/13

Rating: 0/10 ( 0 )
Share