بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست مشترک معاون برنامه ریزی با وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و صندوق نوآوری و شکوفایی

 

نشست بررسی موانع و مشکلات پرداخت تسهیلات بانکی از محل منابع صندوق توسعه ملی به واحدهای صنعتی کوچک  در مناطق روستایی وکمتر توسعه یافته با حضورمدیران  و کارشناسان حوزه های  برنامه ریزی وصنایع کوچک  سازمان وکلیه  استان ها بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، در این نشست مشترک که مدیرپروژه برنامه های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، معاون برنامه ریزی سازمان و همچنین مدیران وکارشناسان کلیه استان ها حضور داشتند، ضمن تاکید بر رفع موانع و مشکلات پرداخت تسهیلات بانکی از محل منابع صندوق توسعه ملی به ارائه راهکارهایی جهت رفع ابهامات برای طرح ها و واحدهای مستقر در شهرکها ونواحی صنعتی جهت بهره مندی از تسهیلات صندوق توسعه ملی پرداخته شد.

افزایش هماهنگی بین بانک ها و بخش صنعت  و پذیرش امکان ثبت نام واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی در سامانه کارا نیز از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و استان ها به صورت ویدئو کنفرانس مشکلات و چالش های  موجود را مطرح کردند.

مروری بر بهره مندی واحدهای دانش بنیان از خدمات مالی صندوق نوآوری وشکوفایی

 نشست دیگری نیز با حضور مشاور ارشد مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ، مدیران و کارشناسان کلیه  استان ها برگزار شد.

 در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس  برپا شد ، ضمن مروری بر بهره مندی واحدهای دانش بنیان مستقر در شهرکهای صنعتی از خدمات مالی صندوق نوآوری وشکوفایی،  به  نحوه حمایت این صندوق از طرح های مستعد دانش بنیان پرداخته شد. همچنین پذیرش ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک توسط صندوق نوآوری و شکوفایی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 

   1396/12/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share