بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی سبزوار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی سبزوارخبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در حاشیه این نشست و با اشاره به اجرای اصل 44 قانون اساسی و اجرای قانون واگذاری و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی، اظهار کرد: واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرک‌های صنعتی با دقت تر عمل کنند.

وی افزود: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مسائل شهرک ایفا کنید.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: تجهیز و تکمیل زیرساخت های شهرک‌ها و نواحی صنعتی مهمترین وظیفه و اولویت ماست و تمام تعهداتی که در سال جاری بر عهده شرکت در این شهرک صنعتی بوده بصورت برنامه ریزی شده انجام و اجرا شده است.

وی عنوان کرد: در این نشست درباره طرح و تصویب بودجه پیشنهادی سال 1397و انتخاب اعضای هیات مدیره بحث و تصمیم گیری شد.    

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود

   1396/12/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share