بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید معاون فنی و مدیر امور فنی و زیرساخت سازمان از تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی شهاب قم

 

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه مدیر امور فنی و زیرساخت این سازمان از پروژه­ های زیربنایی در حال اجرا در شهرک صنعتی شهاب از جمله تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک با آزاد راه تهران-قم و اراضی توسعه شهرکهای صنعتی شکوهیه و محمودآباد بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی ، "فتحعلی محمدزاده" روز پنجشنبه ضمن بازدید از تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب با آزاد راه تهران-قم از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت. همچنین با برگزاری نشستی با حضور عوامل کارفرما، دستگاه نظارت و پیمانکار طرح، موانع اجرایی پروژه مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم جهت رفع آن ارائه گردید.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه مزبور، اظهار داشت: "پیش­بینی می گردد اجرای این پروژه و تسهیل در امکان دسترسی به شهرک صنعتی شهاب موجب افزایش استقبال متقاضیان و سرمایه­گذاران شهرهای تهران و قم جهت سرمایه گذاری در شهرک مزبور و رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در منطقه خواهد شد."

وی همچنین با بازدید از اراضی توسعه شهرکهای صنعتی شکوهیه و محمود آباد ، در جریان روند آماده سازی زیرساختهای صنعتی در مناطق مزبور قرار گرفتند.

   1396/12/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share