بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید دادستان عمومی و انقلاب یزد از 3 واحد تولیدی

علی اکبر شمس دادستان عمومی و انقلاب یزد به همراه جمعی از کارکنان دادسرای عمومی و انقلاب، صبح امروز از شهرک صنعتی یزد و 3 واحد تولیدی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد، ‌سید مسعود عظیمی هدف از برنامه ریزی این بازدید را آشنایی مسئولین حقوقی و قضایی با فضای تولید و سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود: در این بازدید مسئولین با روند واگذاری زمین، سرمایه گذاری و فرایند تولید محصول قرار می گیرند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد ادامه داد: برگزاری چنین برنامه های بازدید زمینه را برای رشد سرمایه گذاری سالم و تولید محصولات ایرانی فراهم می آورد و بستر را برای سرمایه گذاران واقعی که تنها با هدف تولید و اشتغالزایی وارد عرصه  می شوند فراهم می اورد.

عظیمی خاطر نشان کرد: امیدواریم طی این بازدید و برنامه هایی که در آینده برنامه ریزی خواهد شد، روند رسیدگی به پرونده های قضایی و حقوقی با ماهیت صنعت تسریع یابد تا بتوان عرصه هایی را که سالهاست در اختیار افراد قرار گرفته و هیچگونه اقدامی در جهت تولید صورت نداده اند، آزاد شده و در اختیار سرمایه گذاران و تولید کنندگان واقعی قرار گیرد.

وی ادامه داد: از واحدهای تولیدی شیشه مظروف، ترمه دستجردی و شیوا نساج بازدید بعمل آمد.

 

   1396/12/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share