بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بر فرصت های کم نظیر سرمایه گذاری در اندیمشک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بر لزوم افزایش جذب سرمایه گذار در شهرستان اندیمشک با توجه به ظرفیت های مطلوب آن تاکید کرد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در جلسه معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان اندیمشک که با ریاست استاندار خوزستان و با حضور رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی  در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه گذاری در زمینه کشاورزی و دامپروری، صنعت و معدن، حمل و نقل و گردشگری در این شهرستان می تواند باعث ازدیاد سرمایه، ارزش افزوده و ایجاد اشتغال شود. 

محمدیان تصریح کرد: مقرر است همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک برگزار شود و چنانچه بخواهیم این همایش دستاورد و خروجی مناسبی در پی داشته باشد باید در کنار شناخت فرصت ها، راهکارهای برطرف ساختن چالش ها را نیز بدانیم اگرچه چالش های این شهرستان نسبت به فرصت های آن چشمگیر نیستند. 

وی بر لزوم افزایش جذب سرمایه گذار در تمامی زمینه های مستعد سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک تاکید کرد. 

در ادامه، استاندار خوزستان بیان کرد: متاسفانه به رغم برخورداری شهرستان اندیمشک از ظرفیت ها و استعدادهای فراوان برخی از آنان مغفول مانده اند. 

غلامرضا شریعتی تصریح کرد: رودخانه ها، سدها، راه آهن سراسری، مجاورت با فرودگاه و ... همگی ظرفیت هستند و باید از آنها به نحو مطلوبی با هدف آوردن سرمایه دار به این شهرستان بهره برد که لازمه این امر ارائه آموزش ها و مهارت های لازم به دست اندرکاران امور سرمایه گذاری است. 

در این جلسه، ولی زاده مدیرعامل موسسه “ پترا “  که از مشاوران کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان است به معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان اندیمشک پرداخت و همچنین چالش های موجود را یادآور شد. 

جلسه معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان اندیمشک به همت شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و با حضور نماینده اندیمشک و رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان اجرایی این شهرستان، معاونان استاندار و مدیران کل استان برگزار شد.

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share