بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان خبر داد: ایجاد رشته تحصیلی «گچ» در مقطع متوسطه مدارس استان سمنان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان از انجام مقدمات ایجاد رشته تحصیلی گچ در مقطع متوسطه در استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان ، مهندس حسن آل بویه با اعلام این خبر افزود: در راستای تفاهم نامه سه جانبه بین معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و برنامه عمل ارائه شده از طرف شبکه فراگیر خوشه گچ مقرر گردید رشته تحصیلی گچ در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 40 واحد گچی در استان سمنان فعالیت می کنند،افزود: در این راستا جلساتی در اداره کل آموزش و پرورش استان و معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار و مقرر شد استانداردها و سرفصل­های رشته مذکور توسط مشاورین شرکت شهرکهای صنعتی استان تدوین گردد. 

آل بویه در ادامه گفت: تدوین استانداردها و سرفصل­های رشته گچ انجام پذیرفته و توسط اداره کل آموزش و پرورش استان جهت بررسی و تصویب نهایی به دفتر آموزش­های کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ارسال گردیده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در پایان تصریح کرد: امیدواریم با اجرایی شدن این طرح شاهد ارتباط بیشتر صنعت با سیستم آموزشی کشور و آشنایی دانش آموزان برای انتخاب رشته هایی با بازار کار مناسب باشیم.

 

 

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share