بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
عرضه محصولات صنایع کوچک تهران در نمایشگاه های بهاره

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران ازحمایت واحدهای تولیدی ، صنفی و صنعتی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی خبرداد و افزود:در این راستا تفاهمنامه همکاری با تشکل ها ی صنفی جهت حضور در نمایشگاه بهاره منعقد گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، شاهپور قنبری با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کمک به بازاریابی صنایع کوچک و متوسط، افزایش فروش تولیدات صنایع کوچک و متوسط، افزایش اشتغال، کمک به طراحی محصولات و ایجاد بازارهای هدف جدید از مهمترین اهداف مورد نظر در این تفاهمنامه است.

وی افزود: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تهران می توانند محصولات خود را در غرفه های در نظر گرفته شده در نمایشگاه های بهاره عرضه کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران افزود: شرکت شهرک های صنعتی تهران از حضور و عرضه محصولات صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت مالی و معنوی می کند.

قنبری ادامه داد: این حمایت ها در راستای توسعه بازار داخلی و خارجی، افزایش فروش محصولات صنایع کوچک و خوشه های کسب و کار، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ترویج مصرف کالای ایرانی انجام می شود.

گفتنی است نمایشگاه بهاره تهران از تاریخ 9 تا 19 اسفندماه در محل پارک ارم در غرب تهران و حکیمیه در شرق تهران برگزار می شود.

 

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share