بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کلینیک سیار صنعت در شهرک صنعتی کلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور کلینیک سیار صنعت در شهرک صنعتی کلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در حاشیه نشست با واحدهای صنعتی اظهار کرد: کلینیک سیار صنعت در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و عارضه یابی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شده تا بیش از پیش همگام و همراه صنعتگران استان باشیم زیرا معتقدیم که اگر مسئلی بوجود آمد در همان شهرک و ناحیه صنعتی باید رفع شود.

وی افزود: هدف از تشکیل این کلینیک، احصا نیازها، خود اتکایی، کاهش دغدغه صاحبان صنایع و توانمندسازی بیشتر واحدهای صنعتی و تولیدی است که از مهمترین وظایف کلینیک سیار صنعت بشمار می رود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: کلینیک سیار صنعت از مشاوران مجرب و متخصص مستقر در مرکز خدمات فناوری کسب و کار شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور تشکلیل و طبق برنامه ریزی انجام شده در شهرک صنعتی کلات مستقر شد و ضمن بازدید برخی از واحد صنعتی و تولیدی، به رهنمودهای لازم در زمینه های توسعه و بهبود عملکرد واحدها و خدمات قابل ارائه در حوزه صنایع کوچک و متوسط پرداخت.

وی عنوان کرد: در راستای سیاست‌های ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مبنی بر تواتمند سازی واحد های صنعتی، تمامی برنامه ها و مشوق های که برای حمایت از صنعتگران و سرمایه گذاران درنظر گرفته شده استفاده و بصورت برنامه ریزی شده اجرا می شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: با اجرای کلینیک سیارصنعت، صاحبان صنایع به مسائل و موارد مورد نیاز خود بیشتر آشنا خواهند شد و همچنین به صورت مستقیم در جریان قوانین مختلف قرار خواهند گرفت.

 

 

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share