بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور اعضای پیمانکاری نظام فرعی (SPX) فارس در قالب تور صنعتی-نمایشگاهی در ،دومین بازار تکنولوژی نفت گاز و پتروشیمی

اعضای پیمانکاری نظام فرعی (SPX) فارس در قالب تور صنعتی-نمایشگاهی  در ،دومین بازار تکنولوژی نفت گاز و پتروشیمی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد توسعه بازار و نیازسنجی از پروژه‌های ساخت داخل، شبکه‌سازی و تعامل با شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاه‌ها، انتقال تکنولوژی بین شرکت‌های سازنده داخلی و بین‌المللی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و پارک علم و فناوری خلیج‌فارس برگزارشد.

در این رویداد عامی -نمایشگاهی ،7نفر از اعضای پیمانکاری نظام فرعی (SPX) فارس با برپایی غرفه ،به ارائه توانمندی ها و محصولات خود در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی پرداختند.

نمایشگاه بازار تکنولوژی و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان مهمترین رخداد این بازار که  با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برپا شد، فرصت بسیار مغتنمی را برای اعضای پیمانکاری نظام فرعی (SPX) فارس فراهم کرد تا دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت کنند.

برگزاری نشست های تخصصی با حضور مدیران صنعت نفت از دیکر برنامه های دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بود.

 

 

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share