بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صادرات ۱۳ میلیون دلاری واحدهای صنعتی کوچک مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از صادرات ۱۳ میلیون دلاری واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان، در ۹ ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: با تقویت و ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات صنایع کوچک، می‌توان به بهبود وضعیت اشتغال و کاهش بیکاری کمک کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به سیاست‌های سازمان صنایع کوچک در حمایت از صادرات واحدهای تولیدی اظهار داشت: رقابت‌پذیری و افزایش توانمندی صنایع کوچک در بازارهای صادراتی و تشکیل کنسرسیوم صادراتی، از برنامه‌های مهم سازمانی در راستای کمک به واحدهای تولیدی است.

موسوی بیان داشت: صنایع کوچک و متوسط به دلیل ماهیت و ویژگی‌های مبتنی بر خلاقیت و کارآفرینی، ظرفیت و پتانسیل لازم در راستای ایجاد اشتغال و افزایش تولید و صادرات را دارند.

وی توجه به صادرات و حضور در بازارهای خارجی را یکی از فاکتورهای مهم برای واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و افزود: صادرات و حضور در بازارهای بین‌المللی، یکی از راهکارهای استفاده بهینه از ظرفیت‌های واحدهای تولیدی کوچک و متوسط است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: در 9 ماه نخست سال جاری، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان توانستند ۱۳ میلیون دلار صادرات داشته باشند.

موسوی ادامه داد: توسعه صنایع کوچک و استفاده از تکنولوژی‌های مناسب، می‌تواند به توسعه و رشد اقتصادی استان و کشور کمک کند.

 

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share