بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آغاز عملیات اجرایی اولین شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی کشور در هرمزگان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در آغاز عملیات اجرایی و آیین کلنگ زنی شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی تأکید کرد: بالای 90 درصد از صنایع کشور را صنایع کوچک تشکیل می دهند و تکلیف و وظیفه داریم آنها را حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی ؛ در حاشیه سفر ریاست جمهور به استان هرمزگان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی عملیات اجرایی اولین شهرک  صنعتی تخصصی صنایع دریایی کشور در  مساحتی بالغ بر 220 هکتار و اعتبار 800 میلیارد ریال در بندرعباس آغاز و طرح توسعه شرکت معماران تجارت جنوب با حجم تولید سالانه 200 تن قیر و اشتغالزایی 100 نفر  و همچنین فاز 3 شرکت پترو صنعت پاسارگاد مستقر در شهرک صنعتی خلیج فارس به بهره برداری رسید که این امر ظرفیت تولید این واحد تولیدی را به 350 هزار تن انواع قیر و محلول های نفتی در سال و اشتغال آن را تا 110 نفر افزایش می دهد.

 صادق نجفی افزود: آن چیزی که مهم است با هم بودن، در کنار هم بودن و  همدلی است و بنا به گفته مقام معظم رهبری تنها راه نجات کشور کار و مدیریت جهادی است که برای تحقق آن باید تلاش جهادی کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطر نشان کرد: خوشبختانه وزارت  صنعت،معدن وتجارت  برای 4 سال آینده در حوزه خود نوسازی، بازسازی و ایجاد 31500 واحد صنعتی را در برنامه دارد که 390 هزار شغل را ایجاد خواهد نمود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص موقعیت و مزیت های شهرک تخصصی صنایع دریایی تصریح کرد: نزدیکی به دریا و مجاورت با مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، امکان اتصال به شهرک 800 هکتاری خلیج فارس و وجود مشتریان آماده از جمله مواردی است که می تواند چشم انداز ایجاد بیش از 4 هزار فرصت شغلی و ادامه روند رشد و توسعه منطقه را تحقق بخشد.

نجفی ادامه داد: هر میزان تولید صورت گیرد ارزش افزوده شامل می شود، هزینه ها کاهش می یابد و تخفیفات مالیاتی و مشوقات را بدنبال خواهد داشت که امیدواریم به زودی افتتاح چندین طرح صنعتی در این شهرک را شاهد باشیم.

وی در ادامه با حضور در شهرک صنعتی خلیج فارس بندرعباس از زیرساخت های شهرک صنعتی فوق بازدید کرد.

   1396/12/10

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share