بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از اولین مرکز آموزش تخصصی کفش در استان زنجان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: اولین مرکز آموزش تخصصی کفش استان زنجان در شهر هیدج به بهره برداری رسید .

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان،  ایرج احمدی با اعلام این خبر افزود: راه اندازی اولین مرکز آموزش تخصصی کفش جزو برنامه های اقتصاد مقاومتی سال 96 شرکت شهرکهای صنعتی استان و خوشه کفش بود که با همکاری ذی نفعان خوشه و اعضای اتحادیه تعاونی تلاشگران هیدج آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه های مختلف اظهار داشت: این مرکز به منظور ارائه آموزش های مهارتی و تخصصی برای کارگران شاغل در صنعت کفش راه اندازی گردیده است.

احمدی ضمن تاکید بر اهیمت عملکرد خوشه ای در صنایع اظهار داشت: با توجه به اینکه در شهر هیدج بیش از 100 کارگاه تولید کفش با اشتغالزایی 1000 نفر مشغول فعالیت بودند و به نوعی می توان این شهر را قطب تولید کفش اسپرت و بچه گانه دانست لذا شرکت شهرکهای صنعتی با همکاری و همراهی تولید کنندگان کفش این شهر نسبت به تشکیل خوشه کفش هیدج اقدام کرد و هم اینک این خوشه در سال دوم فعالیت خود قرار دارد و فعالیت های موثری از جمله بازدید از نمایشگاههای مختلف، برگزاری دوره های آموزشی و برندسازی در این مدت انجام داده است.

گفتنی است در ماه گذشته نیز 3 طرح در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی از جمله اولین مرکز طراحی و مدلسازی کفش در شهر هیدج به بهره برداری رسیده بود.

   1396/12/9

Rating: 5.5/10 ( 20 )
Share