بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فضای سبز شریان حیاتی محیط زیست در شهرکها ی صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از احداث و نگهداری 6 هکتار فضای سبز در شهرکها ی صنعتی در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز
جهانگیر شاهمرادی اظهار داشت: در سالجاری بیش از 6600 گونه از انواع درخت سوزنی برگ در شهرکهای صنعتی استان البرز غرس شده است.
وی ادامه داد: ایجاد و بهبود فضای سبز شریان حیاتی محیط زیست در شهرکها ی صنعتی است واز ابتدا تا کنون بیش از یک میلیون اصله انواع درخت و انواع گل های رز کاشت شده تا ضمن بهبود فضای سبزبه حفظ محیط زیست کمک کرده باشیم.
وی با اشاره به اقدامات مناسب دولت تدبیر و امید در خصوص محیط زیست،عنوان کرد: یکی از اولویتهای مهم ما در شهرکها و نواحی صنعتی مسئله محیط زیست و کاشتن نهال و توسعه فضای سبز است که به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزخاطرنشان کرد: این شرکت در زمینه زیباسازی مبادی ورودی شهرکها ی صنعتی اقدام به نصب تابلوهای راهنمای ورودی شهرک و نواحی در جاده های اصلی استان و احداث سردرب و تابلو راهنمای واحدهای صنعتی کرده و تداوم این فعالیتها، مورد توجه جدی در سال آینده قرار خواهد گرفت.
وی در پایان گفت: رنگ آمیزی جداول، هرس فرم درختان ورودی شهرکها و نواحی صنعتی، تابلوی راهنمای واحدهای صنعتی در مبادی خیابانهای اصلی شهرکها، نصب ظروف جمع آوری پسماند و پاکسازی معابر و پیاده روهای شهرکها و نواحی صنعتی بخش دیگری از اقدامات واحد فضای سبز و زیباسازی این شرکت در سال جاری بوده است.

   1396/12/9

Rating: 5.5/10 ( 30 )
Share