بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید سفیر ازبکستان در ایران از نمایشگاه توانمندی شهرک های صنعتی قزوین

سفیر ازبکستان از نمایشگاه توانمندی واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، "بهادر عبدالله ‌یف" در این بازدید با محصولات و دستاوردهای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان قزوین آشنا شد.

این بازدید با هدف آشنایی سفیر ازبکستان در ایران با توانمندی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی قزوین و با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی انجام شد.

وی در این بازدید از علاقه مندی بازرگانان و صنعتگران ازبکستانی برای ارتباط و تعامل با همتایان ایرانی خود سخن گفت و افزود: ازبکستان و ایران در حوزه های مختلف اقتصادی زمینه های زیادی برای همکاری دارند.

سفیر ازبکستان در ایران علاوه بر بازدید از نمایشگاه توانمندی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی قزوین،از چهار واحد تولیدکننده محصولات چوبی و مبلمان، رنگ های شیمیایی، درب و پنجره های یو پی وی سی و فرآورده های غذایی کشمش و خرما در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.

بهادر عبدالله یف در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی کاسپین اظهار کرد: آنچه در صنایع قزوین دیده می شود پویایی و نشاط است و نشان می دهد شما ظرفیتهای بسیار خوبی در تولید دارید.

وی تصریح کرد: هدف ما توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری با ایران است و قزوین به عنوان یک استان صنعتی می تواند نقش مهمی ایفا کند.

وی افزود: ما برای برپایی نمایشگاه تخصصی و سرمایه گذاری مشترک اماده ایم و با دعوت از تجار شما در آینده امیدوارم به درک مشترکی از همکاری بیشتر برسیم.

عبدالله اف بیان کرد: در زمینه مصالح ساختمانی، سنگ مصنوعی و رزین نیازهایی داریم که قزوین می تواند در تامین آن  پیشگام باشد.

وی افزود: پشنهاد می کنم به جای صادرات کالا نسبت به صدور تکنولوژی و خدمات فنی و  مهندسی اقدام کنید تا بتوان به نتیجه رسید.

گفتنی است در این بازدید معاون اقتصادی استاندار، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ، رئیس اقتصاد و دارای و رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان سفیر ازبکستان در ایران را همرامی می کردند.

از ابتدای سال جاری تاکنون 35 هیات خارجی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین بازدید کرده اند.

   1396/12/9

Rating: 5.5/10 ( 30 )
Share