بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آغاز ثبت نام مجدد و محدود تسهیلات طرح رونق تولید صنایع کوچک و متوسط قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از بازگشایی سایت بهین یاب با هدف ثبت نام متقاضیان تسهیلات در بخش صنایع کوچک و متوسط استان به صورت محدود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: وزارت صنعت،معدن و تجارت در راستای بهبود محیط کسب و کار و تامین منابع مالی مورد نیاز صنایع کوچک ومتوسط، ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت رونق تولید را به صورت محدود آغاز کرد.

وی با تاکید بر اینکه متقاضیان بخش صنایع کوچک ومتوسط استان قم می بایست در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند گفت: مدیران و سرمایه گذاران بخش صنایع کوجک و متوسط متقاضی تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت رونق تولید با مراجعه به آدرس  behinyab.ir نسبت به پرکردن فرم های لازم و ثبت درخواست خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم افزود: واحدهای تولیدی صنایع کوچک ومتوسط که دارای پروانه بهره برداری بوده و اطلاعات واحد تولیدی خود را در طرح بروزرسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت نموده و این اطلاعات مورد تایید وزارتخانه قرار گرفته باشد می توانند به منظور دریافت تسهیلات از طریق بخش سرمایه در گردش اقدام نمایند.

طیبی نژاد خاطرنشان ساخت: تسهیلات سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه از تامین کنندگان داخلی بصورت ریالی و از طریق واردات بصورت ارزی پرداخت می شود.

   1396/12/9

Rating: 5.5/10 ( 30 )
Share