بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تبیین ظرفیت خوشه کسب و کار سنگ قم در نمایشگاه معدن و صنایع وابسته

فعالان و اعضاءکنسرسیوم  خوشه سنگ قم با حضور در نمایشگاه معدن، ماشین آلات و صنایع وابسته، توانمندی ها و ظرفیت های صنعت سنگ قم را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: نمایشگاه معدن، ماشین آلات و صنایع وابسته که در ابتدای اسفند در محل دائمی نمایشگاه های استان برپا گردید فرصتی شد تا فعالان و اعضاء کنسرسیوم صادراتی سنگ قم ظرفیت ها و پتانسیل های تولیدی خود را در معرض بازدیدکنندگان و بازرگانان قرار دهند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه غرفه ای با عنوان دفتر توسعه خوشه کسب وکار سنگ قم ایجاد شد گفت: در این غرفه فعالان صنعت سنگ قم محصولات سنگی و تزئینی و ابزار خورده صادراتی خود را به نمایش گذاشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با مثبت ارزیابی کردن حضور خوشه سنگ و فعالان کنسرسیوم این صنعت در نمایشگاه قم تصریح کرد: نمایشگاه های داخلی و خارجی دارای پتانسیل های بالایی در برقرار و ایجاد ارتباط مناسب بین تولیدکننده و فعالان بازار و بخصوص مصرف کننده ها است و فعالان خوشه های کسب و کار صنایع کوچک ومتوسط استان نیز توانسته اند حضوری جدی در این گونه نمایشگاه ها داشته باشند.

طیبی نژاد به دستاوردهای خوشه های کسب و کار قم بویژه خوشه سنگ در نمایشگاه های بین المللی پرداخت و یادآور شد: طی چند سال اخیر با معرفی خوشه سنگ قم بعنوان یک پروژه اقتصادمقاومتی در کشور و حضور در نمایشگاه های خارجی شاهد صادرات مناسبی توسط فعالان خوشه و در امتداد آن تشکیل کنسرسیوم و تداوم این حضور در بازارهای خارجی هستیم.

وی در ادامه بر تداوم حمایت های این شرکت از فعالان خوشه های کسب وکار صنایع کوچک استان تاکید و از آمادگی شرکت شهرک های صنعتی قم برای حضور جدی تر صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه های بین المللی خبر داد.

   1396/12/9

Rating: 5.5/10 ( 30 )
Share