بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی: ضرورت هماهنگی در نحوه اجرای پدافند غیرعامل مهمترین اولویت است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: ضرورت هماهنگی در نحوه اجرای پدافند غیرعامل، مهمترین اولویت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم"در نشست کمیته پدافندغیرعامل، افزود: مهمترین عامل ماموریت پدافند غیرعامل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هماهنگی بوده زیرا با اقدامات به موقع و هماهنگی بین مسئولان شهرک‌ها و نواحی صنعتی و واحدهای صنعتی کاهش تهدیدها و آسیب‌ها را داشته و همچنین اقدامات پیشگیرانه به ویژه برای صنایع پر خطر را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: تمام صاحبان صنایع واحدهای صنعتی و تولیدی باید با الگوها و اقدامات امنیتی در این زمینه آشنا بوده و بروز باشند تا در مواقع لزوم خطری آنها را تهدید نکند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: صنعتگران باید اشرافیت کامل به اصول، مباحث و موضوعات مختلف پدافند غیرعامل داشته باشند و تمام برنامه های خود بخصوص برنامه های توسعه ای خود را با محوریت پدافند غیرعامل انجام بدهند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، بیان کرد: در راستای راهبردها و پیشبرد اهداف برنامه‌های پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف شهرک‌ها و نواحی صنعتی باید بصورت مستمر کار شود تا هر لحظه آمادگی حداکثری وجود داشته باشد.

وی بر لزوم هر چه بیشتر افزایش ضریب امنیت و ایمنی و بکارگیری تمهیدات لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بطور دقیق در میان صنعتگران تاکید کرد و افزود: بسترسازی فراهم شده تا مشارکت حداکثری صاحبان صنایع محقق و راهکارهای جدید ارائه و موارد پیشنهادی مورد استفاده قرار بگیرد.

   1396/12/7

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share