بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست هماهنگی نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ

با توجه به ماموریت و برنامه شرکت شهرکهای صنعتی تهران جهت توسعه خوشه های کسب و کار و به جهت رسیدن به اهداف و رفع نقاط ضعف و گلوگاه های خوشه طلا در تهران و برقراری ارتباط مناسب در سطح ملی و بین المللی و ایجاد شبکه های همکاری به منظور توسعه بازار، ارتقاء سطح فناوری و طراحی محصول ،شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران تصمیم به حمایت از حضور اعضاء و ذینفعان خوشه طلای استان در نمایشگاه طلا و جواهر هنگ کنگ گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی تهران، نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ بزرگترین نمایشگاه جواهرات جهان است که به ارائه محصولات، خدمات و آخرین اطلاعات صنعت طلا و جواهر می پردازد. محصولات اصلی نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ شامل انواع جواهرات، ساعت، زیور آلات، محصولات بسته بندی جواهرات، ابزار و تجهیزات جواهر و نقره است.

گفتنی است علاوه بر این، سمینارهایی برای کارشناسان این صنعت به عنوان بخشی از نمایشگاه اجرا می گردد و آخرین روند، تکنیک ها و روش های طراحی، تولید و بازاریابی جدید را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.همزمان با این رویداد نمایشگاه دیگری به نام نمایشگاه الماس، جواهر و مروارید هنگ کنگ برگزار می شود که این رویداد را به بزرگترین بازار جواهرات جهان تبدیل می کند. این دو نمایشگاه جواهر بیش از 80000 خریدار از 135 کشور و منطقه را جذب خود می کنند که نشان دهنده سطح این رویدادهاست.

به همین منظور هیأتی با حضور ذینفعان خوشه طلا و جواهر استان تهران و سایر استان ها با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی تهران و همکاری مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی به این نمایشگاه اعزام خواهد شد تا ضمن پیگیری اجرای مفاد پروتکل امضا شده همکاری تجاری و آموزشی با اتحادیه طلا و جواهر هنگ کنگ، فعالان خوشه با شیوه های روز دنیا در زمینه طراحی و تولید آشنا شوند

   1396/12/8

Rating: 5.5/10 ( 30 )
Share