بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با فرآیندهای ثبت شرکتها و تشکلهای اقتصادی باحضور صنعتگران و فعالان واحد های تولیدی استان فارس

سمینار آموزشی آشنایی با فرآیندهای ثبت شرکتها و تشکلهای اقتصادی باحضور صنعتگران و فعالان واحد های تولیدی  در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، در این سمینار یک روزه، مدیران ارشد ثبت شرکتها و موسسات تجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به تشریح فرآیندهای ثبت شرکتها و تشکلهای اقتصادی پرداختند.

مدیرکل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این سمینار گفت: سازمان ثبت در چند سال اخیر باتوجه به احکام فرادستی، ثبت الکترونیک را با هدف خروج از بسیاری از تنگناها در سرلوحه کاری خود قرار داده است.

 ادب ، بیان کرد: اینکه یک مرجع در کشور ثبت الکترونیک باشد کافی نیست بلکه ما باید زنجیره الکترونیک را داشته باشیم و زیر ساخت های لازم را در این زمینه فراهم شود.

مدیرکل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بخش دیگی از سخنان خود ادامه داد: در حوزه سوپیشینه علیرغم تکالیف اسناد بالادستی زیرساخت های لازم را طراحی و هماهنگی با بانک جامع افراد انجام شده است که در این موضوع نیز مانند سایر مراحل در پایان امسال ارتباط و حذف مراجعه حضوری و کنترل برای ثبت صحیح در کشور محقق شود.

ادب عنوان داشت: در خصوص قانون مالیاتی نیز ما در اجرای قانون قرار گرفتیم و در بسیاری از جاها توضیح دادیم که این کار چه ثراتی دارد و اما هنوز هم آسیب شناسی درستی مبنی بر اینکه توقف های مالیاتی واقعا به عنوان مشکل و یا فرصت قبرای رقابت پذیری در حوزه اقتصادی در کشور است، نداریم.

وی تصریح کرد: در حوزه صورتجلسات نیز باید بپذیریم که ثبت صورتجلسات در حوزه شرکت ها یک کار تخصصی است که نبودن یک رابطه در آموزش شرکتداری در متولیان بخش های اقتصادی به چشم می خورد که این مشکل در بسیاری از بخش ها از جمله بیمه، بانکداری، بورس و شرکت دانش بنیان نیز وجود دارد.

 
 
   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share