بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری تورصنعتی صنعتگران استان خوزستان از شهرک صنعتی توس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید جمعی از صنعتگران استان خوزستان از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی توس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: تورهای صنعتی با هدف آشنا سازی فعالان تولیدی وصنعتی در امور اقتصادی است تا با جدیدترین فناوری های بخش صنعت و انتقال تجربیات آشنا شوند.

وی با توجه به حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افزود : درهمین راستا حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برگزاری این تورها جهت بازدید از صنایع مختلف انجام و گامی موثر جهت توسعه صنعتی در زمینه های مختلف برداشته خواهد شد.    

مهدی زاده مقدم اضافه کرد: از دیگر اهداف برگزاری تور های صنعتی آشنایی واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور و استفاده از تجارب واحدهای صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ است.

وی تأکید کرد: تورهای صنعتی زمینه ساز ارتقاء کیفی تولیدات داخلی و همچنین آشنایی با محصولات شرکت های دانش بنیان برای صنعتگران است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: صنعتگران استان خوزستان از شهرک صنعتی توس بازدید و با صاحبان صنایع به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share