بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور 142 واحد صنعتی در11 نمایشگاه های خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور 142 واحد صنعتی در 11 نمایشگاه های خارجی با حمایت این شرکت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در راستای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط، برنامه حمایت بازدیداز نمایشگاه های داخلی و خارجی را در برنامه امسال با برنامه ریزی صورت گرفته در دستور کار قرار داده بود و تا پایان دی ماه از 142 واحد صنعتی در 11 نمایشگاه خارجی حمایت مادی و معنوی کرده است.

وی افزود: از جمله این نمایشگاه ها حضور در نمایشگاه صنایع غذایی در مسکو روسیه، دبی، هنگ کنگ،افغانستان، تایوان،عمان، ارمنستان،قزاقستان و نمایشگاه دموتکس آلمان بود که با موفقیت انجام شد.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: نمایشگاه زمینه ساز افزایش روند تولید و ارتقاء کیفی تولیدات داخلی و همچنین آشنایی با محصولات خارجی و بروز جهانی است.

وی عنوان کرد: نمایشگاه ها از اهمیت ویژه و نقش غیرقابل انکاری در توسعه اقتصادی برخوردارند و یکی از روش های بازاریابی و فروش شناخته شده و نیز بعنوان مهم ترین ابزار توسعه صادرات و ارائه توانمندی های تولیدی که در نهایت به رشد اقتصادی منجرب می شود، است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: باید با نمایشگاه های خارجی که در حوزه صنعت برگزار می شود واحدهای صنعتی و تولیدی ارتباط نزدیکی داشته باشند تا از آخرین روند بازار و دستاوردهای تکنولوژیکی توسط متخصصان صنعت در جهان آگاه شوند تا شاهد رشد و رونق اقتصادی بیشتر صنعت استان باشیم.

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share