بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
طرح توسعه ناحیه صنعتی این شهرستان بررسی شد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام از تشکیل جلسه برای طرح توسعه ناحیه صنعتی بدره با حضور فرماندار بدره، معاونین این شرکت و مالکین اراضی منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی با بیان اینکه چندین سرمایه گذار بومی منطقه برای سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی بدره اعلام آمادگی نموده اند، گفت: طرح توسعه این ناحیه صنعتی با هدف حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و افزایش ظرفیت تولید شهرستان اجرا می شود.

دارایی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد مقاومتی تولید-اشتغال اضافه کرد: شهرکها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها و تاسیسات این شهرکها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود.

وی با تصریح اینکه فرمانداران باید نگاه ویژه ای به تامین اعتبارات عمرانی برای تکمیل زیرساخت ها و تاسیسات شهرکها و نواحی صنعتی داشته باشند، یادآور شد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرکها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است.

دارایی داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام در راستای اجرای وظایف و تعهدات خود و به منظور بهینه سازی خدمات به واحدهای صنعتی مستقر در این ناحیه صنعتی، انجام پروژه های  گاز رسانی، اجرای فیبر نوری و امکانات مخابراتی، طرح توسعه ناحیه و آسفالت خیابان ورودی ناحیه را در دست اقدام دارد.

 

   1396/12/8

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share