بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اشتغالزایی مستقیم 785 نفر در صنایع کوچک شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، میزان اشتغالزایی مستقیم و جدید صنایع کوچک ومتوسط مستقردر شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال 96 را بالغ بر 785 نفر عنوان کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در حاشیه بازدید از پروژه های زیرساختی شهرک صنعتی نمونه کشوری الغدیر با اعلام این خبر اظهارداشت: بر اساس واحدهای به بهره برداری رسیده در سطح صنایع کوچک ومتوسط شهرک های صنعتی استان، تعداد 785 شغل جدید ایجاد گردید که این میزان، جدای از فرصت های شغلی احیا شده در واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه این شرکت از تمام ظرفیت های خود برای بستر سازی مناسب جهت حضور بخش خصوصی در سطح شهرک های صنعتی استفاده می کند گفت: خوشبختانه در سال جاری با هماهنگی و تعامل مناسب با فعالان خوشه کسب و کار مبلمان و صنایع چوبی استان و بر اساس نیاز اعلامی 81 قطعه زمین مناسب برای احداث واحدهای کارگاهی و واحد کارگاهی در شهرک صنعتی ثامن الائمه(ع) قنوات آماده سازی و در کمترین زمان ممکن تحویل متقاضیان گردید.

طیبی نژاد در ادامه به آماده سازی و تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی قم اشاره و خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی نمونه کشوری الغدیر قم با مزیت معافیت مالیاتی 13 ساله و همچنین نزدیکترین شهرک صنعتی استان قم به تهران و تامین زیرساخت های مناسب شاهد حضور سرمایه گذاران و مورد توجه قرار گرفتن توسط بخش خصوصی در سال جاری بودیم که میدواریم این حضور در سال آینده پررنگ تر خود را نشان دهد.

وی با تقدیر از همکاری و پیگیری های نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار قم در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بخصوص تامین برق شهرک صنعتی نمونه کشوری الغدیر تاکید کرد: همه دست اندرکاران تامین زیرساختی مورد نیاز شهرک های صنعتی بدنبال آن هستند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نیازهای این شهرک صنعتی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم اضافه کرد: با توجه به ویژگیهای خاص و مزیت های منحصر به فرد شهرک صنعتی نمونه کشوری الغدیر قم انتظار داریم سال آینده شاهد شکوفایی بیش از پیش این شهرک صنعتی در جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و بخصوص سرمایه گذاران خارجی و یا پروژه های مشترک در این بخش باشیم.

   1396/12/8

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share