بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تقدیر از 17 واحد تولیدی برتر صنایع کوچک چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از 17 واحد تولیدی صنایع کوچک چهارمحال و بختیاری ، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ علیرضا شفیع زاده تأکید کرد : با توجه به اینکه بخش اعظم صنایع کشور در حوزه ی صنایع کوچک و متوسط متمرکز است ، تقویت این حوزه با رویکرد صادرات از اهداف اساسی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و بالتبع شرکت های تابعه است.

شفیع زاده افزود: بر همین اساس یکی از برنامه های اصلی سازمان متبوع تلاش برای ایجاد بانک صنایع کوچک و زمینه سازی در راستای رفع موانع واحدهای تولیدی این بخش خواهد بود که امید است با پیگیری های لازم نتیجه بخش باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش دولت دوازدهم برای احیای حداکثری بخش صنایع کوچک ، ابراز امیدواری کرد که با رونق بیشتر این بخش در سال آینده ، اقتصاد کشور در حوزه ی صادرات دروازه های جدیدی بگشاید.

گفتنی است که در حال حاضر 21 شهرک و ناحیه ی صنعتی به طور متوازن در شهرستان های مختلف استان چهارمحال و بختیاری آماده ی واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری است.

 

   1396/12/8

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share