بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تامین برق شرکت فولاد زاگرس ایوان در دستور کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام از تامین برق شرکت فولاد زاگرس مستقر در شهرک صنعتی ایوان نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام مرتضی دارایی با اشاره به اجرایی شدن و تصویب اعتبار در قالب ماده 81  گفت: بر اساس قانون دولت موظف است کار برق رسانی به شهرکها و نواحی صنعتی را انجام دهد و باید از نکات و تبصره هایی از آیین نامه ها و دستورالعمل ها استفاده شود که زمینه تامین برق شهرکها ونواحی صنعتی استان فراهم شود.

دارایی ادامه داد: ماده 81 قانون الحاق برخی مواد به" قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت" است که می بایست در جهت شکوفایی صنعت و حمایت از تولید اعتبارات لازم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی را برای تامین زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی پیش بینی شود.

وی افزود: با توجه به اینکه مصوبات ستاد تسهیل لازم اجرا بوده و شنیدن و در جریان قرار گرفتن مشکلات واحدهای تولیدی از زبان مجریان طرح ها به صورت مکرر انجام می گیرد می توان از این ظرفیت استفاده و با ارائه راهکارهای مناسب گره گشای بسیاری از مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی استان بود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام اظهار داشت: همه تلاش و هم و غم مسوولان کشوری و ارشد استانی رفع مشکلات پیش پای تولید، اشتغال مولد و به جریان انداختن چرخ های صنعت کشور است تا بتوانیم اقتصاد پویا و رو به رشدی داشته باشیم.

در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیرعامل و معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام، مدیرعامل برق منطقه ای غرب کشور، حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان و نمایندگان شرکت گاز و پتروشیمی ایلام برگزار شد، مشکلات و مسائل برخی از شهرکها و واحدهای تولیدی از جمله تامین برق کارخانه فولاد زاگرس ایوان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

   1396/12/7

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share