بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری همایش نیروگاه های خورشیدی برای کارخانجات صنعتی خراسان جنوبی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از برگزاری همایش تبیین ضرورت و ارزیابی راهکارهای احداث نیروگاه خورشیدی  برای کارخانجات و واحدهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، عباس جرجانی اظهار داشت: این همایش با هدف بهره گیری حداکثری از مزایای قرارداد 20 ساله خرید تضمینی برق وزارت نیرو در مرکز استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این همایش که در راستای توسعه فرهنگ استفاده بهینه و سودمند از منابع انرژی های پاک و تجدید پذیر و با هدف توجیه مدیران واحدها و کارخانجات صنعتی استان جهت بهره گیری از فرصت و سرمایه موجود در جهت کسب منافع اقتصادی از محل احداث نیروگاه های خورشیدی در کارخانجات صنعتی برگزار شد،

"شرکت مهندسی بهینه سازی انرژی ژرفانیر"  از شرکت های حوزه تخصصی نیروگاه های خورشیدی مستقر در مرکز خدمات و فناوری کسب و کار شهرک صنعتی بیرجند است.

این شرکت  با بهره گیری از مجوزهای سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی مبادرت به ارائه مشاوره تخصصی رایگان به واحدها و مراکز صنعتی ، اداری و کشاورزی استان در زمینه احداث نیروگاه های خورشیدی و نیز بهینه سازی انرژی می کند.

   1396/12/7

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share