بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دوره آموزشی مدیریت پسماند در شهرک صنعتی الیگودرز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری دوره آموزشی پسماند جهت مدیران و کارکنان واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی الیگودرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را افزایش آگاهی مخاطبان در مدیریت پسماند واحدهای صنعتی دانست.

وی تصریح کرد: با توجه به لزوم آشنایی واحدهای صنعتی با مفاد قانون مدیریت پسماند و آیین‌نامه اجرایی آن از یک سو، همچنین اجرای ضوابط و مقررات زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست از سوی دیگر، آشنا کردن واحدهای صنعتی با قوانین و مقررات موجود و نحوه مدیریت پسماند واحدهای خود از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اضافه کرد: در این دوره شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با قوانین و مقررات، با نحوه تهیه فرم‌های خود اظهاری پسماندهای صنعتی و امحاء و دفع اصولی پسماندهای صنعتی آشنا شدند.

رازانی با بیان اینکه زمان برگزاری این دوره آموزشی 8 ساعت بود، افزود: از ابتدای سال تاکنون 43 دوره آموزشی حضوری و 14 دوره آموزشی غیر حضوری توسط این شرکت جهت مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی در حوزه های مدیریتی، مهارتی و کارشناسی برگزار شده است.

   1396/12/7

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share