بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اخذ سند تفکیکی 223 هکتار از اراضی شهرک صنعتی لیا قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی از اخذ سند تفکیکی 223 هکتار از اراضی شهرک صنعتی لیا برای 459 واحد تولیدی مستقر در آن شهرک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، " حمیدرضا خانپور " با اعلام این مطلب اظهارداشت: یکی از مهمترین دغدغه سرمایه گذاران داخلی و خارجی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی، تعیین تکلیف اسناد تفکیکی است که تاکنون برای بیش از 993 هکتار ازاین اراضی فاز یک شهرک صنعتی کاسپین، آراسنج، لیا و نواحی صنعتی دانسفهان و آوج سند تفکیکی صادر شده است و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی لیا که پروانه بهره برداری اخذ کرده اند می توانند جهت دریافت سند قطعی به این شرکت مراجعه نمایند.

وی گفت:  تا کنون برای 104 واحد تولیدی سند تک برگی صادر شده و تعدادی در مرحله تکمیل پرونده جهت صدور سند                می باشند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به مزیت اسناد تفکیکی گفت: تثبیت و امنیت  سرمایه گذاران ، اعمال ارزش واقعی واحدهای صنعتی و افزایش قدرت سرمایه در گردش آنها، صدور اسناد، نقل و انتقال و جذب شریک تجاری ، مالکیت تفکیکی در جهت تسریع و تسهیل کار واحدهای صنعتی بهره بردار که مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات وترهین محل اجرای طرح و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند بسیار حائز اهمیت است و این شرکت با تمام ظرفیت های خود بدنبال رفع موانع دریافت سند های تفکیکی و تک برگی شهرک ها و نواحی صنعتی است تا با واگذاری آن به خود واحدهای تولیدی نسبت به تامین بخشی از نیازهای فعالان اقتصادی نیاز این اسناد است را برطرف نماید.

وی در پایان از صدور سند تک برگی واحدهای تولید مستقر در فاز دوم و سوم شهرک صنعتی کاسپین و ناحیه صنعتی اسفرورین در سال آینده خبر داد.

   1396/12/7

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share