بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور 30 واحد تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی در نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان قزوین

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: بیش از 30 واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در شهرکها ونواحی صنعتی در نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان قزوین که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان تشکیل می گردد ، حضور دارند.

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ،" حمیدرضا خانپور " در حاشیه برگزاری نمایشگاه در مصاحبه با شبکه خبر اظهار داشت: با هدف توسعه بازار واحدهای صنعتی، آشنایی صنایع کوچک با یکدیگر، معرفی محصولات و برندهای صنایع کوچک ، حمایت از صنایع و تولیدات بومی و توسعه فرهنگ خرید کالای ایرانی بیش از 30 واحد تولیدی آخرین دستاوردها و محصولات تولیدی خود را در معرض دید مردم شریف استان قزوین قرار خواهند داد.

وی از حضور شرکتهایی که در زمینه قطعه ساز خودرو، صنایع برق و الکترونیک ، لوازم خانگی،  صنایع غذایی و نوشیدنی ، شیمایی و شوینده ، نساجی و داروئی فعالیت داشته در این نمایشگاه خبر داد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان از عقد قرارداد با 110 متقاضی سرمایه گذار در شهرکها و  نواحی صنعتی استان از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت: در سال آینده با توسعه شهرکهای تقاضا محور، مشوقهایی جدیدی که برای سرمایه گذاران خارجی  و داخلی فراهم می شود شاهد جذب بیشتر سرمایه گذاران و کارآفرینان ارجمند کشور خواهیم بود.

قابل ذکر است در نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان بیش از  80 واحد تولیدی از سراسر استان از 6 الی 8 اسفندماه در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین حضور دارند و در نیمه اول سال آینده چهارمین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک  وشهرکهای صنعتی با هدف فرهنگ سازی خرید تولید ملی و کالای ایرانی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین

   1396/12/7

Rating: 0/10 ( 0 )
Share