بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حل مشکل اسناد مالکیت واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی خرمدره پس از 9 سال

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: با پیگیری مسئولان استانی و همچنین نماینده شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی مشکل سند شهرک صنعتی خرمدره بعد از 9 سال مرتفع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، امیر حمیدنیا با اعلام این خبر افزود: از این پس واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدره می توانند اسناد تک برگی واحدهای خود را اخذ نمایند.

وی مشکل اصلی سند این شهرک را در قید وثیقه بودن سند شهرک به خاطر یک واحد صنعتی عنوان کرد و گفت: به همین دلیل به هیچ یک از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک خرمدره تسهیلاتی ارائه نمی گردید.

حمیدنیا اظهار کرد: سند شهرک مذکور به صورت کامل فک رهن گردیده و واحدهای صنعتی مستقر می توانند اسناد تک برگی متعلق به خود را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: هم اکنون در این شهرک 52 واحد صنعتی مستقر هستند که از این پس مالکان این واحدهای صنعتی، در صورت تکمیل و اقدام برای دریافت پروانه بهره برداری می توانند اسناد را به نام خود منتقل و از آن به عنوان وثیقه استفاده کنند.

حمیدنیا در پایان سخنان خود گفت: بدون حمایت های مسوولان محترم امکان حل مشکل اسناد وجود نداشت و جا دارد از حمایت های ویژه استاندار زنجان و نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در این خصوص تقدیر و تشکر نمایم.

شهرک صنعتی خرمدره، 338 هکتار مساحت دارد و در ضلع شمالی آزادراه زنجان – تهران واقع گردیده است.

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share