بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تجلیل از واحدهای تولیدی صادراتی استان ایلام در همایش تقدیر از صادر کنندگان برتر صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: در همایش تقدیر از صادر کنندگان برتر صنایع کوچک از چهار واحد تولیدی صادراتی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی بیان داشت: همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک، با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت، معاون ایشان و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و صادرکنندگان برتر کشور در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

دارایی ادامه داد: در این همایش از واحد تعاونی 2451 تولیدکننده سولفات پتاسیم به عنوان صادرکننده برتر و از واحدهای سیف گستر دره شهر تولیدکننده انواع ترشیجات و شوریجات، کولاک غرب تولیدکننده نوشابه و آب معدنی و کیمیا بیتومین زاگرس تولیدکننده پودر بیتومین به عنوان واحد نمونه تقدیر بعمل آمد.

وی با اشاره به اجرای برنامه های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و به منظور حمایت از صادرات غیرنفتی و شناسایی نیازهای صادراتی و دارای پتانسیل صادرات، اظهار داشت: یکی از مهمترین این برنامه ها هدف‌گذاری دو میلیارد دلاری برای صادرات صنایع کوچک و متوسط کشور است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام با بیان اینکه در استان ایلام امکان تولید، صادرات و دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی به صورت همزمان فراهم است، افزود: وضعیت صادرات در مرز مهران روند صعودی دارد و هیچ مشکلی در زمینه صادرات کالاها از این مرز به کشور عراق نداریم ضمن اینکه تلاش شده است که با ایجاد امکانات رفاهی برای تجار و بازرگانان، امر صادرات در این مرز تسهیل شود.

 

 

 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share